Ohhoo mis äge suvelaager!!!
Komöödia maailma saab avastada koos näitlejate Haide Männamäe ja Toomas Trossiga, lavavõitlust ja õudusfilmi teeme koos Kaire Russiga ja sporti ja mängida ja laagrilõket saab ka!! Ja kohe hästi palju tuleb seda infot nüüd jagada ja ruttu end kirja panna, sest kohti on meil ainult üks kindel arv!
REGISTREERI suvesellid@gmail.com
või SIIT
Majutus
Rannapungerjal on majutusmajas poiste ja tüdrukute korrus eraldi. Tubades on erinev arv voodeid. Kõigist laagrilistest moodustatakse meeskonnad , kes valivad endale nime ning kellel on üks kindel kasvataja, kes on nende tugi ja infopunkt. Kui minnakse ujuma või tehakse grupitöid siis jäädakse samadesse gruppidesse. Kasvatajad ja juhendajad teostavad ka tubade kontrolli ning meeskondadel on laagri vältel võimalik erinevate saavutuste ja eriti ilusate tubade eest teenida ka väikseid auhindu.

Saabudes palume kõigil lapsevanematel alla kirjutada, et olete laagri reeglitega nõus ning küsime ka veel üle allergia jms info. Kui kellegil midagi enne laagrit selles osas muutub, siis andke kindlasti teada!

Osavõtutasu :
( 160 EUR)                        MTÜ ERGAMUS
                                           a/a EE937700771002554731
                                           Selgitus: Filmilaager LAPSE NIMI
                                           Maksetähtaeg on 10.06.2018.

Kaasa võtta : Kellel on nutitelefon siis palume võimalusel alla laadida app nimega PowerDirector Video Editor. Kui see ei ole võimalik või vastav telefon puudub, ei maksa muret tunda, kuna lapsed tegutsevad gruppides, siis enamasti on kasutusel üks telefon grupi kohta.
Üldise nimekirja  leiate siit :http://www.rannapungerjalaager.ee/mida-pakkida

( CD plaadi lemmikmuusikaga võib vabalt asendada millegi tänapäevasemaga:)

Laagris tegutseb ka väike kiosk kust saab osta jäätist ja mahla. Selle külastamine on võimalik ainult teatud aegadel peale sööki ning mitte kogu päeva jooksul.

NB! igasugused mängukonsoolid ja nutiseadmed mis ei ole mõeldud kas koju helistamiseks või filmimiseks, palume maha jätta.

Ülevaade programmi teemadest ja esimene/viimane päev:
17.06 Pühapäev
16.00 - 17.00 Saabumine, majutumine
17.15 Tervitus, meeskondade moodustamine, tutvumine, reeglid jne
19.00 Õhtusöök
20.00 Õhtuprogramm, filmiõhtu mis valmistab veidi ette ka järgmiseks päevaks.
Filmiõhtud koosnevad lühifilmidest mis lähevad päevateemasse ning on lastele põnevad vaadata ning arutada.
22.30 Öörahu
NB! Iga päev on 4+1 söögikorda ning filmiõhtute juurde on vahel ka filmivaatamise suupisteid.

18.06 Esmaspäev
KOMÖÖDIAFILMI PÄEV mille jooksul rännatakse läbi komöödia filmi kui selle tegemise maailma ning harjutatakse ning filmitakse ise komöödia etüüde. Kust tuleb nali ja mis teeb filmi naljakaks? Juhendavad Haide Männamäe ja Toomas Tross ning kasvatajad.
Filmiõhtu
Igas päevas ei puudu ka sport ja mängud ning võimalusel rand ja ujumine Peipsi rannas.
19.06 Teisipäev
ACTION/ÕUDUSFILMI PÄEV - mis on kellegi jaoks õudne ja kuidas hirmu ja põnevust väikeste vahenditega filmis tekitada. Õpitakse lavavõitlust ja uuritakse heli-ja eriefektide maailma. Päeva juhendajad Kaire Russ, Liina Särkinen ja Madli Lääne - Metsalu
Filmiõhtu
20.06 Kolmapäev
DOCU-MOCU päev - mis on dokumentaalfilm ja mis on "Mocumentary"
Kuidas me saame salvestada seda mis meile tähtis on ja mida me enda ümber näeme nii, et teistel seda ka huvitav vaadata oleks. Kaire Russ, Liina Särkinen ja Madli Lääne - Metsalu
Õhtul disko!

21.06 Neljapäev
SOTSIAALMEEDIA/ YOUTUBE PÄEV - Kuidas end tutvustada, kuidas lugu rääkida, mida ja kuidas siis ikkagi tasub postitada, kuidas sotsiaalmeediat õigesti kasutada ja seal ägedaid asju teha, mis on ohud ja kuidas neid vältida ja mis elu see Youtuber siis ikka tegelikult elab?
Külas Youtuber ja ülemaailmse veebiajakirja " Estonian World" asutaja Silver Tambur.
Õhtul mõnus laagrilõke ja vorstid ning lõkkejutud

22.06 Reede
10.00 - 12.00 Lõpetamine , diplomid , tagasiside
12.00 - 13.00 Lahkumine laagrist

Keel: Osad tegevused toimuvad inglise keeles, ning palume lastel ka inglise keeles grupitöid või esitlusi läbi viia. Igal sammul on abiks meie juhendajad ning lapsed saavad praktiseerida oma oskuste kohaselt.
Laste filmid aga paneme üles ning jagame salasõnaga kaitstult nii et kõik laagrilised need ka endale tõmmata saavad.

www.facebook/suvesellid/